Bal Ligi Canlı Skor

Bal Ligi Canlı Skor
Bal Ligi Canlı Skor

Bal ligi canlı skor bölgesel ve amatör lig olarak anılan ve amatör seviyede bilinen takımların, karşılaşmalarının sonuçlarının, sergilenip takipçileriyle güncel ve en hızlı şekilde veri alışverişinin anlık yapıldığı ve ilgili sitede güvenli şekilde yayınlandığı bir yazılım uyarlamasıdır.

 Bal Ligi Canlı Skor

 İnternet sitesinin ana sayfasında, genel ekran detayı olarak, tüm müsabakaların tarih kıstası uyarınca, haftalar ve gruplar bazında skorlarının yansıtılmasıyla sporseverlerin dikkatini sade bir ekran yapısıyla çekmektedir. Kolay ve basit kullanılabilirlik açısından, oldukça sade bir ekran düzenini sahiptir.

 Ana sayfada en üst kısımda bulunan linklerden farklı detaylara geçiş yapılabilmektedir. Bunlar sırasıyla;

 1-Takımlar:

 Ana sayfanın en üstünde yer alan takımlar linkine tıklandığı zaman, açılan ekran, takipçileri grup seçimiyle karşı karşıya getirmektedir. Grup seç alanında, bilgisi öğrenilmek istenen gruba tıklanmasıyla, ilgili grupta yer alan takımlar ve bilgileri sayfaya yansımaktadır. Her bir takımın profillerinin görüntülenebilmesi için takım profili butonu mevcuttur. Bu butona tıklandığında ise, ilgili takıma ilişkin bazı dip bilgiler detayıyla yer almaktadır. Bunlar arasında, takımın kuruluş yılı, başkanı, teknik direktör, adres, telefon gibi künye bilgilerinin yanı sıra, kadrosunda yer alan ilgili oyuncular ve hangi haftalarda ve tarihlerde kimlerle müsabakaya kalıp karşılaştıklarına dair ve bu müsabakalardaki skor sonuçlarına detaylı şekilde yer verilmektedir.

 2-Fikstür:

 Ana sayfanın en üstünde yer alan ikinci link ise, fikstür linkidir. Fikstür linkine tıklandığında, ilk olarak ana sayfa ekranında gruba ve haftaya göre bir filtreleme sistemi gelir ekrana. Burada yapılacak seçimlere göre, ilgili grupta ve haftadaki takımlar ve müsabakaları sayfada listelenmektedir.

  3- Canlı Skor:

 Ana sayfanın en üstünde yer alan üçüncü link ise, canlı skorların sergilendiği alan olan, canlı skor linkidir. Canlı skor linkine tıklandığında, sayfada takımlara ait en son ki karşılaşmaları ligler, hafta ve grup bilgileri bazında bal ligi canlı skor sonuçları olarak sergilenmektedir.

 4-Puan Durumu:

 Ana sayfanın en üstünde yer alan dördüncü link ise, puan durumudur. Ana sayfada öncelikle grup seçimine göre bir filtreleme gerçekleşmektedir. Bu filtreleme tercihi sonucunda seçilen grup için, o gruba ait takımlara göre, puan durumunu ekrana taşıyan bir uzun liste açılır. Bu listede, ana büyüklerle beraber, amatör grupların genel haftalık puan durumları listelenir.

 5-Transfer Marketi:

 Ana sayfanın en üstünde yer alan beşinci link ise, transfer marketidir. Transfer marketi linkine tıklandığı zaman, transferi gerçekleşen bölgesel takımlara ait oyuncuların detaylı bilgileri gelmektedir. Her bir oyuncuya ait detay bilgisi, ilgili oyuncuya tıklanarak edinilebilir. Açılan transfer detay bilgilerinde ise, oyuncuya ait, künye bilgisi, transfer geçmişi ve hakkında çıkan tüm haberler yer almaktadır. Ve hatta sayfanın en alt tarafında, takipçiler tarafından da ilgili oyuncu için bilgi paylaşma alanları oluşturulmuştur.

 6-Gol Krallığı:

 Ana sayfanın en üstünde yer alan altıncı link ise, gol krallığıdır. Bu linke tıklandığında ise, bal ligindeki takımların, gol sayılarını içeren ve hatta zirve yapan oyuncular varsa bunlar listelenmektedir. Ekrana gelen ikonlar, takımlar bazında olduğu için, her bir takıma tıklanarak detay bilgilerine, yani takım oyuncularının gol sayılarına kolaylıkla ve hızlı şekilde erişilebilmektedir.

 Bölgesel Memnuniyet

 Haftanın hakemleri, haftanın maçları, canlı skorlar ve sonuçları, yorumlar ve de güncel haberler konusunda, sağlam ve güvenilir bölgesel bilgilerin sahip olunacağı bal ligi canlı skor internet sitesi, takipçiler tarafından tek ve lider olarak kabul edilmiş olan, bölgesel diğer grup takımlarının bilgilerini de detaylı ve en güncel şekilde verebilen, takipçilerin hızlı veri beklentilerini anlık olarak karşılayabilen bir web sitesidir.