Canlı Skor Maçkolik

Canlı Skor Maçkolik
Canlı Skor Maçkolik

Canlı skor maçkolik sonuçları her zaman sitesinde, anında ve de her spor segmentinde spor severlerle buluşmaktadır.

 Hangi Spor Dallarında Sonuçlar Takip Edilir?

 Özellikle futbol, tenis ve basketbol gibi ana spor dallarında, spor severleri mutlu edecek en güncel verileri spor severlere ulaştırmayı kendine görev edinmiş olan Maçkolik, anında almış olduğu son haberleri ve yapılan müsabaka sonuçlarını internet sayfasında, 1300’ü geçen liglerle beraber ve kupalarda oynanan 60.000’in üzerindeki müsabakalarla ve de 500’ye yakın lig ve son kupada karşılaşılan 20.000’in üzerindeki basketbol müsabakasının sonuçlarını daima karşılaştırmalı takipçilerine sunmaktadır.

 Spor Dalının Dışında Hangi Sonuçlar?

 Müsabaka severler tarafından, heyecanlı bekleyişlerinin sonucu olarak Spor Toto Teşkilatı’nın resmi oyunu olarak geçen, İddaa adı altında yer verilen maçların sonuçları ve genel saatlerine de, bu site altında yer verilmektedir. Spor severler tarafından istenildiğinde, müsabakaların başlama saatleri, başlamış olan maçların dakika dakika sonuç ve skor verileri, an an takip edilerek ve de takibinin kolayca yapılabilmesi açısından naklen takipçilere verilmektedir.

 Canlı Skor Maçkolik

 Site üzerindeyken, İddaa sekmesini çift tıklayarak, tüm ekranda bulunan müsabakalar görüntülenebilmektedir. Sayaç simgesine çift tıklayarak da anlık ve naklen devamı olan maçlardaki sonuç bilgilerine ulaşılabilmektedir. Web sitesinin en üst kısmında, tüm uluslararası spor camiasında yer alan ve yaşanmış bitmiş müsabakalarla alakadar en son haberler okunabilmektedir. Tenis, futbol ve basketbol müsabakalarını takipçiler isterlerse, tek bir sayfada, eğer istenirse de ayrı ayrı sayfa yapılarında takip edilebilir. Hatta ligler bazında ve saatlerine göre bile canlı skor maçkolik takipleri gerçekleştirilir. Sayfanın takvim sekmesinde, ilgili karşılaşma tarihi değiştirilebilir. Geçmişte oynanmış müsabakalar ve bunların saatleri ve sonuçları ve hatta ileriki tarihte oynanacak müsabakaların detaylı tarihsel ve oyuncularıyla ilgili detayları da takip etmek mümkündür.

 İnternet Sayfasındaki Otomatik Reaksiyonlar

 Basketbol, tenis ve futbol maçları oynanırken, naklen goller, kırmızı ya da sarı kartların çıkarılması sonucunda bu durum da anında, aynı web sitesinde gösterilecektir. Tüm spor müsabakalarındaki skor değişimleri anlık şekilde ilgili Maçkolik sayfasında verilmiş olacaktır. Web sitesinin özel yazılımsal algoritma tasarımından dolayı, anlık değişimler anında sayfada kullanıcılar tarafından herhangi bir sayfa güncellemesi yapılmasa dahi, sayfa kendisi güncellenecektir. Maçkolik web sayfasında ayrıca, haberler başlığı adı altında, bir de ayrı bir sekme mevcuttur. Bu sekme aracılığı ile spor dünyasında ister yurtiçi, ister yurtdışı farketmez her türlü güncel ve canlı haberler verilmektedir. Video başlığı altında ise, bu haberler ile ilgili tüm güncel videolar bulunmaktadır.

 İddia Sekmesi Detayı

 Web sayfasında İddaa sekmesinde, futbol ve basketbol adları ile ilgili tüm ligler doğrultusunda tüm maçlar ve müsabakalar detaylarıyla gözler önüne serilmektedir. Futbol ve basketbol maçları ve müsabakaları ile ilgili tüm maç sonuçları, detaylarıyla takip edilebilir. Müsabaka sonucu ile ilgili, bulunan çifte seçeneği dışındaki ilgili oranları takip edebilmek adına müsabakanın yanındaki ok işaretine tıklanarak takip edilebilir. Müsabakalardaki ilgili takım bilgilerinin detayına erişebilmek, takım linklerine çift tıklayarak mümkündür.

 TV Programı Sekmesi

 Web sitesinin üst sekmelerinden biri de, spor karşılaşmalarının gün gün ve tarih detayıyla kimler arasında olacağına, hangi kanalda verileceğine, saatleriyle beraber yer verilerek ayrılmıştır. Her bir gün tabına basılarak ilgili günle ilgili tv müsabaka programına erişilebilir. Maçkolik web sitesinin sağ üst alanında ise üyeler için siteye giriş ekranı mevcuttur. Üyeler, canlı skor maçkolik ile ilgili ve kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreler ile sayfalarına girebilmektedirler.