Ntv Canlı Skor

Ntv Canlı Skor
Ntv Canlı Skor

Ntv canlı skor canlı maç sonuçlarını spor sevenlerin anlık olarak takip edebileceği dinamik bir uygulamadır. Canlı sonuçlar ve istatistiklerin yer aldığı uygulamaya web adresi ya da mobil uygulama aracılığı ile ulaşabilmek mümkündür. Ntv spor adı altında ulaşabileceğiniz ntv canlı spor sayesinde son dakika spor gelişmelerini anında öğrenebilirsiniz.

 Ntv Canlı Skor

 Ntv Spor sayfasında sporun adresi olarak yıllardır ülkemizde spor haberlerinin verildiği en güvenilir kanal olarak faaliyetlerine devam eden firma, Doğuş Holding bünyesinde yer almaktadır. Ntv Spor olarak yayın yapan kanal, web adresi ve uygulama sayesinde sporseverler en güvenilir maç istatistiklerini yapabilme imkanına sahip olabilmektedirler. https://www.ntvspor.net/ adresi üzerinden Ntv Spor platformuna ulaşabilirsiniz.

 Ntv Canlı Skor Hakkında

 Ntv Spor faaliyet gösterdiği web adresi üzerinde yer alan “Canlı Skor” sekmesinden ulaşabilmek mümkündür. https://www.ntvspor.net/canli-skorlar adresi üzerinden de direk olarak ulaşabileceğiniz internet adresinde tüm spor müsabakalarına ait canlı sonuçlara ulaşabilmek mümkündür. Futboldan basketbola, tenisten voleybola tüm spor dallarının müsabakaları hakkında bilgi alınabilmektedir.

 Ntv Spor Mobil Uygulaması Hakkında

 Son dakika haberleri, canlı maç sonuçları, detaylı maç anlatım özellikleri ve detayları ile anlık ileti gönderme özelliklerine sahip olan mobil uygulama, ios ve android üzerinden indirilebilmektedir.

App Store Uygulaması İçin; https://apps.apple.com/tr/app/ntv-spor-sporun-adresi/id385913192?l=tr

Android Uygulaması İçin; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogus.ntvspor&hl=tr&gl=US 

linkleri üzerinden ulaşabilmek mümkündür. 

 Doğuş Yayın Grubu Hakkında

 Doğuş Yayın Grubu, 1999 yılında NTV kanalının da gruba katılması ile start almıştır. Televizyon, internet, radyo ve dijital yayınlar ile farklı platformlarda faaliyetine devam etmekte olan Doğuş Grubu kaliteli yayınları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Firma yenilikçi yaklaşımlarıyla Star Tv’den bugüne pek çok kategoride faaliyet göstermiştir. Ntv Spor kanalı da bunlardan bir tanesidir. Türk medya endüstrisinde yaptığı yenilikler ile öncü firmalar arasında yer alan grup, sivil toplum kuruluşları ile eğitim, sağlık, sanat ve kültür gibi konu içerikleriyle pek çok projeye destek olmuştur. Sosyal sorumluluk projelerine ara vermeden devam eden firma yetkilileri her alanda başarılarıyla ön plana çıkmaktadır.

 Ntv Canlı Skor Web Sitesinde Yer Alan Yenilikler

 Ntv Canlı Skor dün, bugün, yarın ve diğer takvim günlerinden herhangi birine ait zaman dilimlerinde yer alan maç programlarından bir tanesini seçebilme imkanı tanınmaktadır. Futbol, voleybol, basketbol ve hentbol spor dallarından herhangi birini de seçebilmek mümkündür. Tüm liglerin yer aldığı canlı skor uygulamasında filtreleme özelliğini kullanarak, takip ettiğiniz ligleri seçebilirsiniz. Ntv canlı skor uygulamasında spor müsabakalarını başlama saatine göre sıralamak da mümkündür. 

 Ntv Spor Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim

 Ntv Spor destek hattına firmanın yayın yaptığı açık adresleri üzerinden, mail ya da telefon yolu ile ulaşabilmek mümkündür. Bu bilgiler şöyledir; 

Adres Bilgileri; Doğuş Yayın Grubu Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – SARIYER / İSTANBUL

Telefon Bilgileri; +90 (212) 335 00 00

Mail Adres Bilgileri; [email protected]

Ntv Spor Kullanım Bilgileri

 Ntv Spor mobil uygulaması ve web adresinin kullanımı tamamen ücretsizdir. Ntv Spor web sitesinin kullanım koşulları https://www.ntvspor.net/kullanim-kosullari linki üzerinden açık olarak paylaşılmıştır. Firmanın gizlilik politikası ile de korunan haklar https://www.ntvspor.net/sartname adresi üzerinden ulaşılmaktadır. Web sitesine üye olan kullanıcıların bilgilerini kişisel verilerin saklanması hakkındaki kanun kapsamında saklanması hususunda oldukça verimli çalışmalar yapan Doğuş Grubu yetkilileri kullanıcıların veri gizliliğini ve firmanın haklarını saklı tutmaktadır. Ntv Canlı Skor uygulamaları birçok bahis firmasının web sitesine ilham kaynağı olmuş, anlık bildirimleri ile sporseverlerin gönlünü kazanmayı bilmiştir.