Sporx Canlı Skor

Sporx Canlı Skor
Sporx Canlı Skor

Sporx canlı skor canlı maç sonuç listeleri, sporx sitesinin tutkunları tarafından günden güne detaylarıyla takip edilen ve sporseverlerin en güncel canlı maç sonuçlarını listeleyen internet sitelerinin başında gelmektedir.

 Sporx Canlı Skor

 Sitenin ana sayfasında, sol yan dikey menüsünde, favori olarak adlandırılmış liglerin listesi mevcuttur. Üzerinde, ülkelerin adlarıyla beraber anılan lig isimlerine tıklanıldığı zaman, ana sayfanın tamamında tıklanılan ülkenin ligleri ve maç skorları detayları ile açılır. Her bir karşılaşma, ilgili tarih bilgisiyle beraber skor sonuçları da ana sayfada görüntülenir. Sporx sitesindeki detay bilgilerin en önemli özelliği, her bir karşılaşma detayının üzerine tek bir kez tıklandığında bile, yeni bir sayfa açılarak daha dip detaylarıyla yeni açılan sayfada görüntülenmesidir.

 Maç Detay Görüntüleme

 Açılan detay sayfasında, her bir tıklanan karşılaşma için, canlı puan durumu, fikstür ve spor istatistikleri başlıklarıyla beraber anılan başlıklar mevcuttur. Bunların yanı sıra detay, puan durumu, fikstür ve kadro adları altında belli butonlar mevcuttur.

 Detay Butonu

 Takipçinin yapmış olduğu ilgili müsabakanın detay butonuna basıldığında, ilgili müsabakaya ait

 -Takım

 -Kuruluş

 -Şehir

 -Stadyum

 -Kapasite

 -Teknik Direktör

 bilgileri yazılı şekilde ekrana getirilir.

 Puan Durumu Butonu

 Puan durumu butonuna basıldığında, kombo kutucuğundan seçilen sezon bilgisi dahilinde, takıma ait genel, iç saha ve dış saha kolonları bazında, puanlandırma bilgileri ekrana bir tablo şeklinde gelir. Takım bilgileri ile beraber, tüm puanlamaları da karşılaştırmalı ve güncel şekilde hızlıca ekrana getirir.

 Fikstür Butonu

 Fikstür butonuna basıldığında ise, basılan lig türüne göre ilgili takımların fikstürü ekrana yansır. Tercih yapılan sezon bilgisi dahilinde ve kaçıncı haftadaki karşılaşma olduğuna bakılarak, karşılıklı maç skor bilgileri canlı olarak akıcı şekilde ekrana yansıtılır. Ev sahibi ve deplasman kıyaslaması ile her bir müsabakanın aynı satırında yer alan yorum kutucuğu aracılığı ile maçın canlı anlatımları da mevcut bulunmaktadır.

 Takımlar Butonu

 Takımlar butonu ile takipçilerin, sadece her bir takımın, tekil baz sıralamasında, sporx canlı skor listesi adı altında detay, puan durumu, fikstür, kadro ve de istatistiksel bilgilere ulaşımını sağlayacak link kısa yolları ayrıca mevcuttur. Bu linklere tıklanarak, takipçiler anında, ilgili takımla ilgili hem detay, hem kadrosal içerik, hem fikstür bilgileri, hem de tüm geçmiş ve geleceğe dair yapılan istatistiki bilgilere kolayca ve hızlı şekilde erişebilirler.

 Canlı Skor Tablosuna Kolay Erişim

 Ana sayfada takipçilerin işlerini bir kademe daha kolaylaştırabilmek için. Listelenen müsabaka detaylarını checkbox kutucuklarının işaretlenmesi dahilinde, özel bir filtreleme yapabilecek sayfa yapısı da mevcuttur. Canlı checkbox kutucuğu işaretlenerek, ana sayfa detayına gelen tüm veriler içerisinden sadece canlı ve anlık olan, yani o ilgili anda gerçekleşen maç müsabakalarının filtrelenerek ekrana sade şekilde getirilmesi sağlanmış olur. Aynı şekilde iddaa, biten maçlar ve de basketbol canlı skor verileri için de, aynı checkbox işaretleme işlevi bulunur. Aynı işlev, biten maçları, basketbol skorlarını ya da iddaa sitesindeki anlık ve canlı karşılaşma verilerini tek bir işaretleme ile sayfa bilgilerini süzerek ekrana getirir.

 Diğer Filtrelemeler

 1- Liglere Göre Filtreleme:

 Ekrana gelen tüm veriler, ayrıca ana ekranda olan, liglere göre filtreleme butonu ile de, verileri sadeleştirilebilir.

 2- Tarihe Göre Filtreleme:

 Ekrana gelen tüm veriler bunun yanı sıra, ana ekranda olan, tarihe göre filtreleme butonu ile de verileri sadeleştirilip, filtrelenebilme özelliği mevcuttur.

 Mobil Uygulama Seçeneği

 Sporx skor sitesinin ayrıca, dışarıdaki takipçilerinin telefon ya da tabletlerinden de ulaşabilmeleri için sporx canlı skorfonksiyonlarını kullanabilmesi sağlanabilir.